29. aukció
Nádler István (1938-) Csavarás, 1976
16

Nádler István (1938-)

Csavarás, 1976

Akril, vászon, 80x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler I. 1976, Jelezve hátoldalon: Csavarás 1976 XI. 29.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft