59. aukció
Reigl Judit csavarás, kortárs aukció
103

Reigl Judit (1923-2020)

Csavarás, gomolygás, 1984

Vegyestechnika, vászon, 115 x 86,5 cm
Jelezve hátoldalon: Reigl 1984
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft