51. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Csavargó
150

Csavargó

Olaj, vászon, 100,5x72 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

-Korábban Wolfner József majd Pásztor Lajos tulajdonában