67. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Csavargó
8

Csavargó

Olaj, vászon papírlemezen, 27 x 34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Jelezve hátoldalon: Csavargó, Természet után festett olajstúdium. Leltározta: Pálmai József
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft