Csavargó, 1900-as évek
Olaj, vászon, 59x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky (karcolva)
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft
REPRODUKÁLVA: •Markója Csilla: Egy másik Mednyánszky. Enigma Könyvek, Budapes t, 2008. 5/40. kép