19. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Csavargó
70

Csavargó

Olaj, vászon, 42,5x58,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

BÁV 38. aukció, 181. tétel