121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Csavargó
26

Csavargó

Olaj, vászon, 21x24 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky

Hátoldalon felirat: Ezt a képet Mednyánszky László festette és tőle kaptam Czóbel Minka