8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Nagy Gábor (1949) Csavargók, 1972
22

Nagy Gábor (1949)

Csavargók, 1972

Akvarell, tus, papír, 23,5 x 34 cm
Jelezve balra lent: Nagy Gábor 1972
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

40

Nagy Gábor (1949)

Portré, 1983

Kikiáltási ár: 380 000 Ft