6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Földi Péter (1949-) Csemeteültető
53

Földi Péter (1949-)

Csemeteültető

Olaj, vászon, faroston, 60 x 75 cm
Jelezve jobbra lent: Földi, Jelezve hátoldalon: Földi Péter csemeteültető
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft