56. aukció (2017 október)
Anna Margit (1913-1991) Csend, 1965
6

Anna Margit (1913-1991)

Csend, 1965

Olaj, vászon, 45,5x25 cm
Jelezve balra lent: Anna M
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Jelezve hátoldalon: Csend 1965/3, 46×26, vászon, olaj