54. aukció
Váli Dezső (1942-) Csend a szobában - A/1983/01
200

Váli Dezső (1942-)

Csend a szobában - A/1983/01

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D 83.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

– Országos Képzőművészeti Kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1984. m árcius 16. – május 13.
– Tavaszi tárlat. Nógrád Múzeum, Salgótarján, 1985. április 2. – május 19.
– Váli Dezső önálló kiállítás. Csontváry -terem