27. aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Csendélet
220

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Csendélet

Olaj, karton, 70x53 cm
Jelezve balra lent: Bolmányi
Kikiáltási ár: 750 000 Ft