29. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Csendélet
172

Kontuly Béla (1904-1983)

Csendélet

Olaj, vászon, 49,5x59,5 cm
Jelezve balra lent: Kontuly Béla
Kikiáltási ár: 500 000 Ft