121 legszebb magyar festmény
Czóbel Béla (1883-1976) Csendélet, 1908
33

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet, 1908

Olaj, vászon, 73,5x59 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel (töredékes)