Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Berény Róbert (1887-1953) Csendélet, 1910
156

Berény Róbert (1887-1953)

Csendélet, 1910

Olaj, vászon, 50x63 cm
Jelezve balra lent: B.R. 1910