121 legszebb magyar festmény
Berény Róbert (1887-1953) Csendélet, 1910
39

Berény Róbert (1887-1953)

Csendélet, 1910

Olaj, vászon, 50x63 cm
Jelezve balra lent: B.R. 1910

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona