52. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Csendélet, 1910 körül
38

Márffy Ödön (1878-1959)

Csendélet, 1910 körül

Olaj, vászon, 44x55 cm
Jelezve balra fent: Márffy
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 35 000 000 - 50 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 1.2.7.1.‣ In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006. Proveniencia:‣ egykor dr. Fekete Ignác tulajdonában Kiállítva:‣ Panama-Pacific International Exposition 1915. San Francisco, katalógus: 37