Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Csendélet, 1912
160

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Csendélet, 1912

Olaj, vászon, 65x75 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott V. Csaba Paris 1912