12. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet, 1925
129

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet, 1925

Olaj, vászon, kartonon, 57x48 cm
Jelezve balra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

Kiállítva: • Nyolcak és Aktivisták című kiállítás, 1999. november 12–21., Kieselbach Galéria, Budapest • Czigány Dezső és Czóbel Béla festőművészek emlékkiállítása, László Galéria, Budapest, 2002. május 31. – június 28.