34. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet , 1930-as évek
101

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet , 1930-as évek

Olaj, vászon, 54,5x66 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft