71. Aukció
Schubert Ernő (1903-1960) Csendélet, 1930 körül
111

Schubert Ernő (1903-1960)

Csendélet, 1930 körül

Olaj, vászon, 35 x 40,5 cm
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:
¦ Schubert Ernő festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1932. április 3-17.
¦ Kassák Lajos: Képzőművészetünk Nagybányától napjainkig, Budapest, Magyar Műkiadó, 1947, 75. oldal