A Dévényi-gyűjtemény
Berény Róbert (1887-1953) Csendélet, 1932
80

Berény Róbert (1887-1953)

Csendélet, 1932

Olaj, vászon, 50,5x66 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft

Proveniencia: korábban Szilágyi Sándor tulajdonában (1964)

Kiállítva: Berény Róbert emlékkiállítás, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1964., katalógus: 46.