43. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Csendélet, 1935
71

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Csendélet, 1935

Olaj, vászon, 80,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla 1935
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria, 25. árverés, 101. tétel

•Az Országos Magyar Képzőművészeti
Társulat 75 éves fennállása emlékére
rendezett jubileumi kiállítás.
Műcsarnok, Budapest, 1936. május–j