40. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Csendélet, 1940 körül
141

Ámos Imre (1907-1944)

Csendélet, 1940 körül

Olaj, vászon, 73x70 cm
Jelezve balra lent: Ámos
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 000 000 Ft

Aukcionálva:
• Mű-Terem Galéria, 9. árverés, 123. tétel