75. tavaszi aukció
Gráber Margit, csendélet
79

Gráber Margit (1896-1993)

Csendélet, 1942 körül

Olaj, vászon, 44 x 44 cm
Jelezve jobbra lent: Graber M
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Dr. Görgényi Frigyes tulajdonában

KIÁLLÍTVA:
¦ Képzőművészek Új Társaságának kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1943. október 31. – november 14., kat.: 87. (Csendélet)