32. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Csendélet, 1943
10

Bálint Endre (1914-1986)

Csendélet, 1943

Akvarell, gouache, papír, 43x33 cm
Jelezve jobbra fent: Bálint E. 943
Kikiáltási ár: 180 000 Ft