62. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Csendélet, 1947 (Lámpás)
15

Bálint Endre (1914-1986)

Csendélet, 1947 (Lámpás)

Olaj, papír, 33x22 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint 47; Jelezve középen lent: Paris
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft