26. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Csendélet, 1955
105

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet, 1955

Olaj, vászon, 60,5x73,5 cm
Jelezve balra fent: Czóbel 55
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft