33. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Csendélet, 1957
37

Gadányi Jenő (1896-1960)

Csendélet, 1957

Olaj, papírlemez, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Gadányi Jenő 957
Kikiáltási ár: 650 000 Ft