48. aukció
Lakner László (1936-) Csendélet, 1960-63 körül
176

Lakner László (1936-)

Csendélet, 1960-63 körül

Olaj, vászon, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner L.
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft