13. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Csendélet, 1961
160

Kontuly Béla (1904-1983)

Csendélet, 1961

Olaj, vászon, 61x71 cm
Jelezve középen lent: Kontuly Béla 1961
Kikiáltási ár: 300 000 Ft