24. aukció
Lakner László (1936-) Csendélet, 1963 körül
80

Lakner László (1936-)

Csendélet, 1963 körül

Olaj, vászon, 40x50 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner L. Hátoldalon a művész sajátkezű igazolása
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft