55. aukció
Gábor Móric (1889-1987) Csendélet, 1970
184

Gábor Móric (1889-1987)

Csendélet, 1970

Olaj, vászon, 50,5x35,5 cm
Jelezve jobbra fent: Gábor Móricz 1970. II.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft