Kortárs aukció 2019
Fehér László (1953-) Csendélet, 1976
26

Fehér László (1953-)

Csendélet, 1976

Olaj, farost, 100,5x120,5 cm
Jelezve középen lent: Fehér László 1976, Jelezve hátoldalon: Fehér László 8121 Tác Kossuth u. 25 Csendélet olaj, farost 1976. 100x120 cm Fehér László 1976. III.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 3 400 000 Ft

Fehér László kiállítása.  Művelődési Ház, Kincsesbánya, 1977., katalógus nélkül

62

Fehér László (1953-)

Archív, 1978

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
77

Fehér László (1953-)

Virágóra, 2004

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft