Kortárs aukció 2019
Vető János (1953) Csendélet, 1984
83

Vető János (1953)

Csendélet, 1984

Ceruza, olaj, kollázs, karton, 70x50 cm
Jelezve jobbra lent: Csendélet Kína
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 600 000 Ft