13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Köves Éva kortárs aukció, fotó, posztmodern
16

Köves Éva (1965)

Csendélet, 2001

Fotó, olaj, vászon, 100 x 150 cm
Jelezve hátoldalon: "csendélet" Köves Éva 2001
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

15

Köves Éva (1965)

Csendélet, 2001

Kikiáltási ár: 800 000 Ft