51. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Csendélet
87

Vörös Géza (1897-1957)

Csendélet

Olaj, vászon, 100,5x75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 37. árverés, 238. tétel