51. aukció
Benkhard Ágost (1882-1961) Csendélet
94

Benkhard Ágost (1882-1961)

Csendélet

Olaj, vászon, 60,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: Benkhard Á
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft