9. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Csendélet
16

Schönberger Armand (1885-1974)

Csendélet

Olaj, karton, 34x44 cm
Jelezve balra fent: Schönberger
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

18

Kávéház

Kikiáltási ár: 380 000 Ft