65. aukció (2020. december)
Gráber Margit (1896-1993) Csendélet
191

Gráber Margit (1896-1993)

Csendélet

Olaj, vászon, 61x80,5
Jelezve jobbra lent: Gráber
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft