75. tavaszi aukció
Kmetty János, Csendélet
182

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet

Akvarell, ceruza, papír, 22 x 28 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft