68. Aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Csendélet
143

Tibor Ernő (1885-1945)

Csendélet

Olaj, papírlemez, 70 x 99 cm
Jelezve balra lent: Tibor Ernő
Jelezve hátoldalon: Tibor Csendélet
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft