71. Aukció
Román György (1903-1981) Csendélet
98

Román György (1903-1981)

Csendélet

Olaj, farost, 65,5 x 63 cm
Jelezve jobbra fent: Román György
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft