18. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Csendélet
91

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Csendélet

Olaj, vászon, 90x64 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft