18. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet
243

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet

Olaj, vászon, 54,5x66 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft

Reprodukálva: Ahogy Tetszik. A Magyar Hírlap kulturális magazinja, 2001. április 14.