19. aukció
Sikuta Gusztáv (1919-1985) Csendélet
137

Sikuta Gusztáv (1919-1985)

Csendélet

Olaj, farost, 60,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Sikuta
Kikiáltási ár: 180 000 Ft