35. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Csendélet a zöld szobában, 1918
46

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Csendélet a zöld szobában, 1918

Olaj, vászon, 99,5x75 cm
Jelezve balra fent: Diener-Dénes 918
Kikiáltási ár: 650 000 Ft