4. aukció
Mándy Laura (1904-1993) Csendélet ablakban
38

Mándy Laura (1904-1993)

Csendélet ablakban

Olaj, vászon, 79x64 cm
Jelezve balra lent: Mándy L.
Kikiáltási ár: 130 000 Ft