66. aukció (2021. június)
Bene Géza (1900-1960) Csendélet akttal
102

Bene Géza (1900-1960)

Csendélet akttal

Olaj, karton papírlemezen, 51,5 x 44 cm
Jelezve balra lent és jobbra fent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft