28. aukció
Bene Géza (1900-1960) Csendélet akttal
207

Bene Géza (1900-1960)

Csendélet akttal

Olaj, papír, 44x51,5 cm
Jelezve balra lent: Bene Géza, Jelezve jobbra fent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 650 000 Ft